Folie hydroizolacyjne

Proponujemy Państwu wysokiej klasy folie hydroizolacyjne, które nadają się do wielu zastosowań w szeroko rozumianym budownictwie. Wybierając nasze folie gumowe HYDROGUM, mogą Państwo spodziewać się, że będzie stanowić perfekcyjne zabezpieczenie hydroizolacyjne. Nasze folie EPDM wykonujemy z kauczuku etylenowo-propylenowo-dienowego. To pierwszy taki wyrób dostępny na polskim rynku, który jest wyposażony w kauczukową membranę odporną na działanie wody.

Zamawiając folie hydroizolacyjne dostępne w naszej ofercie, mogą Państwo za ich pomocą wykończyć stolarkę okienną, drzwiową, a także elewację. Folie EDPM doskonale sprawdzają się również wszędzie tam, gdzie niezbędna jest idealna ochrona przed wodą i wilgocią. Można dzięki nim zadbać o wodoodporność wrażliwych elementów tarasu, czy balkonu. Folie HYDROGUM mogą Państwo także przeznaczyć do każdego innego wykończenia pomieszczenia, na które oddziałuje wysoka wilgotność lub niekorzystne warunki pogodowe.

Nasze folie gumowe można również zastosować w obszarze poza budynkiem, np. na zielonej przestrzeni. Dzięki wodoszczelnym foliom, których grubość wynosi co najmniej 1 mm, skutecznie zabezpieczą Państwo także oczka wodne, czy nawet wolnostojące baseny. Folie hydroizolacyjne są na tyle uniwersalne, że ich zastosowanie jest znacznie szersze. Jeśli potrzebują Państwo uszczelnić dowolną inną przestrzeń, która wymaga szczególnej dbałości pod względem hydrofobowym, folie EDPM będą z pewnością korzystnym wyborem.

Dlaczego warto wybrać folię hydroizolacyjną? Oprócz tego, że stanowi skuteczną zaporę dla wody i wilgoci, sama jest odporna na działanie wysokich i niskich temperatur. Ponadto bez trudu można ją dopasować do konkretnego metrażu i przeznaczenia. Mają Państwo pewność, że folia gumowa EDPM nie porwie się, nawet jeśli będzie trzeba ją rozciągnąć. A gdy tylko pozostawi się ją w spoczynku, momentalnie powróci do swoich „wyjściowych” rozmiarów i kształtu. Nawet przy – 300 stopniach Celsjusza jest odporna na twardnienie i kruszenie, a temperatura do +1200 stopni Celsjusza także „nie wyrządzi” jej krzywdy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą folii hydroizolacyjnych!