Guma niepalna wg PN-EN45545-2

Poszukują Państwo gumy niepalnej wg PN-EN45545-2? Wierzymy, że będziemy mogli zaoferować produkt, który Państwa usatysfakcjonuje. Wszystko zależy od Państwa oczekiwań, m.in. pod względem właściwości fizyko-mechanicznych, rozmiarów, czy konkretnego przeznaczenia naszych wyrobów z gumy.

Jeśli chodzi o gumę niepalną wg PN-EN45545-2, możemy Państwu zaproponować np. specjalne mieszanki gumowe. Składają się z różnych kauczuków, a także z wielu innych surowców, dzięki którym jesteśmy w stanie wytworzyć dla Państwa materiały o konkretnym przeznaczeniu i odznaczające się cechami, jakich Państwo poszukują.

W naszej ofercie są dostępne zarówno mieszanki gumowe bardziej uniwersalne, jak również o specjalnym przeznaczeniu. Dla wymagających klientów zdecydowanie lepszym wyborem będzie ta druga opcja. Mogą się Państwo spodziewać, że nasze mieszanki odporne na ogień wyróżniają się też innymi korzystnymi właściwościami. Nie ścierają się, nie starzeją, a także pozostają odporne na oddziaływanie olejów i paliw.

Co więcej, nasze mieszanki gumowe w żaden sposób nie wpływają negatywnie na produkty spożywcze, z jakimi pozostają w bliskim kontakcie. Nasze wyroby z niepalnej gumy zachowują swoje właściwości i wymiary w niesprzyjających warunkach, kiedy w danej przestrzeni panują bardzo niskie lub wyjątkowo wysokie temperatury.

Wszystkie nasze mieszanki powstają na bazie kauczuków naturalnych i syntetycznych. Do produkcji niepalnej gumy spełniającej normę PN-EN45545-2 wykorzystujemy m.in. kauczuk: akrylo-nitrylowy, chloroprenowy, etyleno-propylenowy, czy butadienowo-styrenowy.

Zamawiając mieszanki wykonane z gumy niepalnej wg PN-EN45545-2 właśnie u nas, mogą Państwo liczyć na uzyskanie certyfikatu. Ich użytkowanie nie budzi zatem żadnych wątpliwości, a jako dystrybutor, możecie Państwo oferować nasze wyroby z gumy także swoim odbiorcom.

W razie jakichkolwiek pytań z Państwa strony służymy pomocą. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą wyrobów z gumy. Jako renomowana firma, zapewniamy najwyższą jakość naszych produktów i usług.

Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem!