Wykładziny podłogowe

Maty ażurowe

Nazwa wyrobu: Mata ażurowa

Producent: Zakłady Przemysłu Gumowego „Santochemia” Spółdzielnia Pracy, Dębe Wielkie, ul.Warszawska 86, tel./fax:+48(025)757 71 45 e-mail:santochemia@santochemia.pl

1. Opis wyrobu

Maty ażurowe wykonane są z gumy, w postaci płyt o standardowych wymiarach 600x400mm i wysokości 15mm, z przelotowymi otworami o średnicy Ø15mm i Ø22mm. Konstrukcja mat pozwala łączyć je w większe wymiary za pomocą klejenia.

2. Właściwości

Maty ażurowe wykonane są z mieszanek gumowych w kolorze czarnym, czerwonym, szarym, zielonym. Istnieje możliwość wykonania mat w kolorze uzgodnionym z Klientem. W zależności od rodzaju materiału rozróżnia się dwa rodzaje mat: maty ażurowe z atestem PZH i bez atestu.

3. Zastosowanie

Maty ażurowe służą jako wycieraczki zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Dzięki uniwersalnemu wyglądowi swoje zastosowanie znajdują w budynkach użyteczności publicznej, halach produkcyjnych, biurach, hotelach, dworcach, marketach. Najlepiej aby maty ułożone były we wpuście.

4. Zalety

Maty charakteryzują się duża odpornością na ścieranie, doskonale usuwają zabrudzenia oraz nadmiar wilgoci a jednocześnie same są trwałe i odporne na jej wsiąkanie, zabrudzenia czy zanieczyszczenia.

5. Pakowanie

Maty pakowane są w folię i zabezpieczone taśmą samoprzylepną. Pod folią umieszczona jest metka zawierająca dane: nazwa producenta, nazwa wyrobu, wymiary, gatunek, znak KJ, data produkcji. Na życzenie klienta może wystąpić inny sposób pakowania i oznakowania.

6. Przechowywanie

Zalecane przechowywanie, w zakrytych pomieszczeniach magazynowych, w temperaturach od +5°C do +15°C (nie przekraczać temp 25°C)

Pobierz PDF