Maty ażurowe

Maty ażurowe do domów i zakładów pracy — bezpieczeństwo ponad wszystko

Maty ażurowe, produkowane z wysokiej jakości gumy, to produkty wielozadaniowe, które sprawdzą się zarówno w domach prywatnych, jak i obiektach biurowych, hotelach czy zakładach przemysłowych. W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo wyroby dostępne w formie płyt o standardowych wymiarach 600x400mm i wysokości 15mm. Przemyślana konstrukcja pozwala łączyć ze sobą kilka elementów, tworząc wielkopowierzchniowe okładziny, które mogą być z powodzeniem stosowane w miejscach o dużym natężeniu ruchu.

Maty ażurowe — charakterystyka

Antypoślizgowe maty, wykonane z mieszanek gumowych, mogą pełnić funkcję uzupełniającą dla wycieraczek systemowych bądź służyć jako samodzielne maty do czyszczenia obuwia. Produkty z atestem to są szczególnie rekomendowane do budynków użyteczności publicznej, obiektów biurowych oraz domów wielorodzinnych. Do ich produkcji wykorzystuje się surowce wykazujące dużą odporność na trudne warunki atmosferyczne, ścieranie oraz inne czynniki środowiskowe. Spodnia część odznacza się dużą przyczepnością do podłoża, a  jednocześnie umożliwia efektywny drenaż wody. 

Dlaczego warto zainwestować w macie ażurowe?

Największą zaletą wycieraczek antypoślizgowych, które znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu internetowego, jest łatwy i szybki montaż. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, poszerzyliśmy asortyment o produkty dostępne w szerokiej gamie rozmiarów i o dużej powierzchni czyszczącej, oraz uniwersalne łączniki. Maty ażurowe cechują się doskonałymi parametrami technicznymi i skutecznie radzą sobie z usuwaniem zabrudzeń oraz nadmiaru wilgoci. Są przy tym bardzo trwałe i nawet po długim okresie użytkowania zachowują swoją funkcjonalność i estetyczny wygląd. Jeżeli zależy Państwu na zakupie wyrobów gumowych na potrzeby prywatne lub firmowe, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszych propozycji.